İNSTAGRAM BEĞENİ HİLESİ 2019

İNSTAGRAM BEĞENİ HİLESİ 2019

Sosyal medya uygulamaları günlük yaşantımızda en çok kullandığımız ve en popüler olan uygulamalardır. Bu uygulamalar hayatımızın her anına dahil ettiğimiz ve en ölümsüz anlarımızı burada paylaşmaktayız. Yine bu sosyal medya uygulamaları sayesinde dünyadan ve en güncel olaylardan da haberdar olarak gündemi takip etme imkanımız artmaktadır. Özellikle günümüzde internetin hayatımızın her alanında yenilikler sunması ve var olan şeyleri değiştirmesi sosyal medya uygulamalarına da yansımış ve günümüzün reklam ve pazarlama stratejilerinin bu alana kaymasını sağlamıştır. Bu sebeple sosyal medya uygulamaları bireysel kullanımdan ziyade firmaların ve markalarında kullanım alanı olarak öne çıkmaktadır.

Sosyal medya uygulamaları içerisinde günümüzde en çok kullanılan ve günümüzün en popüler uygulaması instagram uygulamasıdır. İnstagram günümüzde her yaştan kişinin kullandığı en popüler sosyal medya uygulamasıdır. Bu platform kişilerin günlük yaşamlarında sık sık girdiği ve hayatlarında en sevdikleri anların resimlerin paylaştıkları bir platformdur. Bura da paylaşılan gönderiler kişileri takip eden takipçilerinin beğenisine sunulur ve paylaştığımız gönderilerin takipçilerimiz tarafından da beğenilmesini isteriz. Bu sebeple gönderilerimizin aldığı beğeniler bizler için oldukça önemlidir. Bu da sosyal medya kullanıcıları için beğeni arttırma sorununu beraberinde getirmektedir.

Her sosyal medya kullanıcısı burada paylaştığı gönderilerinin diğer kullanıcılar tarafından beğenilmesini ve daha fazla beğeni almasını istemektedir. Yine bunun gerçekleşmesi için hesabının daha fazla etkileşim almasını da istemekte. Ve bunun için Google üzerinden pek çok araştırmalar yapmaktadır. Peki instagram beğeni arttırmak zor bir durum mudur?

Aslında instagram üzerinde beğeni arttırma oldukça kolay ve basit bir yöntemdir. Sadece bunun bazı püf noktaları vardır ve bunlar bilinip uygulandığında gönderilere gelen beğenileri arttırmak son derece basit bir hale gelmektedir. Şimdi de sizlere bu püf noktaları vermeye çalışacağız umarım yararlı olur.

İnstagram beğeni arttırmanın püf noktalar nelerdir?

*
  • Takipçi sayınızı arttırın: instagram üzerindeki gönderilerde beğeni sayısını arttırmanın en önemli noktası takipçi sayısını arttırmaktır. Ne kadar çok takipçiniz olursa gönderilerinize gelen beğenilerin sayısı da o kadar fazla olur.
*
  • Gönderilerinizde instagram filtrelerini kullanın: instagram filtrelerini gönderilerinize uyguladığınızda gönderileriniz daha dikkat çekici hale geleri ve beğeni alması daha da artar.
*
  • Hesabınızı herkese açık yapın: hesabınız herkese açık olursa sizleri tanımayan kişiler de gönderilerinizi görebilir ve böylece vbeğenebilir. Ancak hesabınız gizli olursa gönderilerinizi sizi tanımayan kişiler göremez.
*
  • Hashtag etiketlerini kullanın: popüler hashtag etiketleri gönderilerinizin daha fazla etkileşim almasını sağlar.
*
  • Gönderilerinize konum ekleyin: konum eklemeniz bulunduğunuz konumdaki kişilerin gönderilerinizi daha öncelikli olarak görmesini sağlar. Böylece gönderilerinize gelen beğeni sayısı da artar.
*
  • İnstagram beğeni hilesi kullanın: bu madde ilk madde ile çelişmektedir. Yani bunu kullanmak için takipçi sayınızın fazla olmasına gerek yoktur. Az takipçiniz olsa bile dilediğiniz sayıda beğeniyi gönderilerine uygulayabilirsiniz.

İnstagram beğeni hilesi 2019 ile sizlerde beğeni sayınızı kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

admin Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir