FARMASİ KATALOG

FARMASİ KATALOG

Farmasi üyesi olmak isteyen pek çok kişi kataloğun ellerine ne zaman geçeceğini merak etmekte. Katalog elimize ilk siparişten sonra mı geliyor, katalog olmazsa nasıl satış yapabilirim diye sorularınız varsa bu makalemiz sizler için.

Öncelikle farmasi üyeliği hakkında bilgilenelim. Farmasi üyeliği için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve farmasi kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Formunuzu doldurup sponsorunuz tarafından da aranarak bilgileriniz teyit edildikten sonra farmasi üyeliğiniz tamamlanmış olup satış yapabilmeniz için Farmasi ürün kataloğunuz bilgilerinizde vermiş olduğunuz  adresinize 2 – 3 iş günü içerisinde gönderilmektedir.

Farmasi sipariş ücreti ne şekilde ödenir?

Farmasiden aldığınız siparişleri sisteme girdikten sonra dilerseniz kredi kartınızla, dilerseniz kapıda ödeme ile kargonuz geldiği zaman ya da anlaşmalı bankalardan havale veya eft yolu ile ödeyebilirsiniz.

Farmasinin sunmuş olduğu avantajlar nelerdir?

Farmaside bulunan ihtiyacınız olan ürünleri % 30 indirimle alabilirsiniz. Bu ürünleri aldığınızda ister kullanabilir isterseniz katalog fiyatı üzerinden satarak aradaki farkı kar olarak kazancınıza ekleyebilirsiniz.

Farmasinin üyelerine özel indirim ve promosyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Farmasinin güzellik ve bakım seminerlerine katılarak bu alanda kendinizi geliştirebilir ve sürekli olarak makyaj tekniklerini ve bakım ip uçlarını takip ederek bilgilenebilirsiniz.

Farmasi size kendi paranızı kazanma imkanı sunar ve çevrenizin daha da genişlemesine imkan sunar.

Farmasi satışı yaptığınız sürece işinizi dilediğiniz saatte ve mekanda yapabilirsiniz.

Farmaside ne kadar kazanacağınızı kendiniz belirlersiniz. Farmaside satış kotası bulunmamaktadır.

Farmasi ile hem sosyalleşir, hem bilgilenir hem de güzelleşirsiniz.

Farmasi satış işine nasıl başlayabilirim?

Farmasi üyelik sistemine kaydınızı yaptıktan sonra ekip sponsorunuz sizi arayıp son bilgilerinizi teyit edip sizi farmasi konusunda bir kez daha bilgilendirecektir. Bu konuşma sırasında ekip liderinize de merak ettiğiniz tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. Sonrasında telefonunuza üyelik işleminizin tamamlandığına dair sms gönderilecektir. Bununla beraber işlemleriniz bitmiş olacaktır siparişlerinizi ise ister kataloğunuzu aldıktan sonra isterseniz internet üzerinden beklemeden anında verebilirsiniz.

Farmasi ürünleri ve farmasi katalog ürünleri hakkında sizlerin de bu yazılanların dışında merak ettiği konular varsa farmasi katalog linki üzerinden sorularınıza cevap bulabilir ve en yeni katalog içeriklerine erişebilirsiniz.

admin Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir